Tylko 3 km od granicy Wrocławia położone jest osiedle OGRODY KIEŁCZÓW. Domy w zabudowie bliźniaczej, z pięknymi, dużymi ogrodami. Osiedle wyróżnia nowoczesna architektura, ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania.

Osiedle OGRODY KIEŁCZÓW znajduje się na ul. Polnej w Kiełczowie, to przyjazna okolica, zabudowana domami jedno i wielorodzinnymi. Żłobki, przedszkola i szkoła podstawowa znajdują się w pieszym zasięgu od naszego osiedla, tak samo jak sklepy i inne punkty usługowe.

Atutem tej lokalizacji jest niewątpliwie bezpośrednie sąsiedztwo Wrocławia. Przez Łącznik Długołęka z łatwością można dostać się autostradową obwodnicą Wrocławia na międzynarodowe lotnisko lub w przeciwnym kierunku trasą S8 na Warszawę, Łódź, Gdańsk.

To także idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny odpoczynek i spokój. Na terenie gminy znajduje się ponad 20 hektarów lasów i parków, pełnych ryb stawów a także ciekawych zabytków. Około 170 km różnego rodzaju szlaków stanowi bardzo atrakcyjne miejsce dla miłośników turystyki pieszej i rowerowej.

Gmina ukierunkowana jest na dynamiczny rozwój i inwestycje, min. budowę dróg i oświetlenia, aby zapewnić mieszkańcom komfortowe warunki do życia.

Deco
Zadzwoń do nas!
+48 784 000 182